Gizlilik Bilgisi

TEB KOBİ TV

TEB, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için TEB, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, canlı yayın ve eğitim videolarını izleyebilir ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal zorunluluk olmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartları ile korunacaktır.

TEB KOBİ TV sayfasına ve/veya TEB internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

TEB KOBİ TV üyeleri, TEB KOBİ TV'den e posta gönderimi almak için verdikleri izinle yeni ve güncel haberler hakkında bilgi almayı kabul eder. TEB KOBİ TV üyesi yeni ve güncel haberler hakkında bilgi almayı seçmiyorsa e bülten üyeliğinden istediği zaman çıkabilir. Bülten üyeliğinden çıkmak isteyenler bülten altında bulunan üyelikten çıkış linkine tıklayabilir.

 

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’nin Gizlilik Politikasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×