Hakkımızda

TEB KOBİ TV

Bankacılık Sektörünün KOBİ’lere Yönelik İlk İnternet Televizyonu!

TEB KOBİ TV, reel sektörün can damarı Küçük ve Orta Boy İşletmelerin en büyük sorunlarından biri olan bilgi eksikliğini gidermek, aynı zamanda KOBİ’lerin gelişimine, eğitimine, kendi aralarında bilgi paylaşımına ve iletişime katkı sağlaması amacıyla kurulmuştur.

Ekonomik yorumlardan sektör programlarına; KOBİ’lere yenilikçi tavsiyelerden, pazarlama ve satış bilgilerine, siyasete ve iş dünyasına kadar pek çok sektöre ait görüşleri; oda başkanlarından küçük ve orta ölçekli işletmelerle yapılan röportajları içeren kapsamlı ve bilgilendirici bir yayın akışının yanı sıra, KOBİ’lerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitim videolarıyla da ziyaretçilerine artı bir değer sunmaktadır.

TEB KOBİ TV; Naklen Finans, KOBİLingo ve Uzmanlar gibi farklı servis ve uygulamalarla, KOBİ’lerin iş yaşamları içerisinde karşılaştıkları zorlukları mümkün olduğunca hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Sosyal sorumluluk bilincinden hareket ederek hayata geçirilen, KOBİ’lere yönelik yayın yapan TEB KOBİ TV, 2006 yılında "Active Academy Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü"nü almış, 2008 Altın Örümcek Web ödülleri yarışmasında Radyo/Tv dalında Halkın Favorisi seçilmiştir. 2009 yılında Altın Pusula ödülüne de layık görülen TEB KOBİ TV, 2010 yılında ise Altın Örümcek Web ödüllerinde, bu kez, Sivil Toplum Organizasyonları/Sosyal Sorumluluk kategorisinde tekrar Halkın Favorisi seçilmiştir.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×