Hakkımızda

TEB KOBİ TV

Bankacılık Sektörünün KOBİ’lere Yönelik İlk İnternet Televizyonu!

TEB KOBİ TV, reel sektörün can damarı Küçük ve Orta Boy İşletmelerin en büyük sorunlarından biri olan bilgi eksikliğini gidermek, aynı zamanda KOBİ’lerin gelişimine, eğitimine, kendi aralarında bilgi paylaşımına ve iletişime katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ekonomik yorumlardan sektör haberlerine; KOBİ’lere yenilikçi tavsiyelerden pazarlama ve satış bilgilerine, iş dünyasına ait görüşlerden oda başkanları ve işletmelerle yapılan röportajlara kadar kapsamlı, bir o kadar da bilgilendirici yayın akışı ve KOBİ’lerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitim videolarıyla ziyaretçilerine katkıda bulunmaktadır.

TEB KOBİ TV; Kanallar, Uzmanlar, Dış Ticaret, Girişim Bankacılığı ve KOBİ Akademi gibi farklı servis ve uygulamalarla, KOBİ’lerin iş yaşamında karşılaştığı zorlukları mümkün olduğunca hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirilen, KOBİ’lere yönelik yayın yapan TEB KOBİ TV, 2006 yılında ‘Active Academy Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nü almış, 2008 Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında Radyo/TV dalında Halkın Favorisi seçilmiştir. 2009 yılında Altın Pusula ödülüne de layık görülen TEB KOBİ TV, 2010 yılında ise Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu kez, Sivil Toplum Organizasyonları/Sosyal Sorumluluk kategorisinde bir kez daha Halkın Favorisi seçilmiştir.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×