Ödüller

TEB KOBİ TV

2012 IMA - Interactive Media Awards 2012 Outstanding Achievement Ödülü | Bankacılık Kategorisi

Geçen yıl iki kategoride ödül kazandığımız Interactive Media Awards’da KOBI TV ile bir kez daha "Outstanding Achievement" ödülüne layık görüldük. Web sitelerinin katılabildiği bu yarışmada; bu yıl "Bankacılık" kategorisine 143 başvuru yapılmış olup, Türkiye’den ödül kazanan tek banka TEB’dir.

2011 IMA - Interactive Media Awards 2012 Outstanding Achievement Ödülü | Televizyon Kategorisi

2006 yılından bu yana Interactive Media Council tarafından ABD’de düzenlenmekte olan Interactive Media Awards yarışmasında 2011'de Bankacılık kategorisinde Outstanding Achievement ödülünü kazanan TEB KOBİ TV aynı ödülü 2012'de Televizyon kategorisinde kazandı.

2011 IMA - Interactive Media Awards 2011 Outstanding Achievement Ödülü | Bankacılık Kategorisi

2006 yılından bu yana Interactive Media Council tarafından ABD’de düzenlenmekte olan Interactive Media Awards yarışmasında bu yıl TEB KOBİ TV, Bankacılık kategorisinde Outstanding Achievement ödülünü kazandı.

Yarışma her yıl 100 kategoride düzenleniyor. Her kategori için 2 derecelendirme yapılıyor. Bir siteye Best in Class, diğer seçilen sitelere ise Outstanding Achievement ödülü veriliyor.

2010 Altın Örümcek Eğitim Kategorisi Halkın Favorisi Ödülü

TEB KOBİ TV, 15 Haziran 2011 tarihinde düzenlenen 9. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde Jüri Değerlendirmeleri sonucunda Eğitim kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülünü kazandı.

2009 Altın Örümcek Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk Kategorisi Halkın Favorisi Ödülü

TEB KOBİ TV, 17 Eylül 2010 tarihinde düzenlenen 8. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde Jüri Değerlendirmeleri sonucunda Sivil Toplum Organizasyonları/Sosyal Sorumluluk kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülünü kazandı.

2009 Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülü | e-İletişim Kategorisi

TEB KOBİ TV, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) her yıl düzenlediği Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde e-İletişim kategorisinde ödüle layık görüldü.

2008 Altın Örümcek Radyo & TV Kategorisi Halkın Favorisi Ödülü

TEB KOBİ TV, 9 Haziran 2008 tarihinde düzenlenen 7. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde Jüri Değerlendirmeleri sonucunda Radyo & TV kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülünü kazandı.

2006 Active Academy Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×