Sıkça Sorulan Sorular

TEB KOBİ TV

 1. TEB KOBİ TV Nedir?
  TEB KOBİ TV, reel sektörün can damarı Küçük ve Orta Boy İşletmelerin en büyük sorunlarından biri olan bilgi eksikliğini gidermek, aynı zamanda KOBİ'lerin gelişimine, eğitimine, kendi aralarında bilgi paylaşımına ve iletişime katkı sağlaması amacıyla kurulmuştur.
 2. TEB KOBİ TV'nin KOBİ'lere faydaları nelerdir?
  TEB KOBİ TV, ekonomik yorumlardan sektör programlarına, oda başkanlarından küçük ve orta ölçekli işletmelerle yapılan röportajları da içeren kapsamlı, hem eğitici, hem bilgilendirici bir yayın akışının yanı sıra KOBİ'lerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitim videolarıyla da ziyaretçilerine artı bir değer sunmaktadır.
 3. TEB KOBİ TV'ye üye olmak için ne yapmak gerek?
  Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “üye ol” linkine tıklayarak açılan sayfanın sağ tarafta bulunan formu doldurarak siteye üye olabilirsiniz.
 4. Programla ilgili nasıl yorum yapabilirim?
  Programın altında yer alan yorumlar kısmından yorumlarınızı yapabilir, yaptığınız yorumları “hesabım” sayfasına girerek görebilirsiniz.
 5. Arama bölümü nasıl çalışır ve ne kolaylık sağlar?
  Arama yaparken sistem tarafından belirlenen tag'ler yani etiket kelimeler arasında arama işlemi yapılmaktadır. Bunun kullanıcıya sağladığı kolaylık ise daha odaklı ve daha hızlı sonuçlara ulaşılmasını sağlamasıdır.
 6. Üye girişi yaptıktan sonra, Kontrol Paneli'nden hangi konularda faydalanabilirim?
  Kontrol Paneli içerisinden, üyelik bilgilerinizi görebilir ve değiştirebilir, favori programlarınıza, videolara yaptığınız yorumlarınıza ulaşabilirsiniz.
 7. İzlediğim programı favorilerime nasıl ekleyebilirim?
  Programın altında yer alan linklerden ekle linkini tıklayarak programı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz programları izlemek için ise sayfanın alt bölümünde yer alan favorilerim linki tıklandığında açılan üye sayfasından eğer üye değilseniz formu doldurup üye olarak veya daha önceden üye olduysanız üye şifrenizi giriniz. Buradan sonra karşınıza çıkacak hesabınız sayfasından favorilerime tıklayınız. Açılan favorilerim sayfasından programları izleyebilirsiniz.
 8. Paylaş link'i ne işe yaramaktadır?
  Bu link'e tıkladığınızda arkadaşınıza izlediğiniz programı tavsiye edebilirsiniz.
 9. Yeni eklenen videoları nasıl takip edebilirim?
  RSS teknolojisi ile siteye yeni eklenen videoları her zaman kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylece TEB KOBİ TV sitesini ziyaret etmediğiniz zamanlarda da siteye eklenen yeni videoları görebilir ve ilginizi çeken konuların videolarına daha kolay ulaşabilirsiniz.
 10. TEB KOBİ TV videolarımı sitemde nasıl yayınlayabilirim?
  TEB KOBİ TV'de yer alan videoların altında yer alan “sitemde oynat” butonuna tıklayarak ve karşınıza çıkan embed kodunu sitenizin HTML'inin içinde doğru yere yerleştirerek oynatabilirsiniz.
 11. TEB KOBİ TV videolarımı bilgisayarıma nasıl indirebilirim?
  TEB KOBİ TV'de yer alan videoların altında yer alan “videoyu indir” butonuna tıklayarak videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 12. KOBİLingo nedir?
  KOBİLingo; Çince, Japonca, Arapça, İngilizce, Fince gibi 57 farklı dile anında çeviri yapan ve yazılanları karşıdaki kişiye ileten TEB KOBİ TV'nin online bir iletişim platformdur. TEB KOBİ TV'ye üye olarak KOBİLingo'yu ücretsiz kullanabilirsiniz.
 13. TEB KOBİ TV uzmanlarına nasıl soru sorabilirim?
  Uzmanlarımıza soru sorabilmek için öncelikle TEB KOBİ TV üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra gerek anasayfadan, gerekse uzmanlar sayfasından soru sormak istediğiniz uzmanı seçip karşınıza çıkan pop-up'tan sorunuzu gönderebilirsiniz.
 14. TEB KOBİ TV danışmanına nasıl soru sorabilirim?
  KOBİ Danışmanımıza soru sorabilmek için öncelikle TEB KOBİ TV üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra gerek anasayfadan, gerekse uzmanlar sayfasından KOBİ danışmanını seçerek, çıkan pop-up'tan sorunuzu gönderebilirsiniz.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×