Sıkça Sorulan Sorular

TEB KOBİ TV

 1. TEB KOBİ TV Nedir?
  TEB KOBİ TV, reel sektörün can damarı Küçük ve Orta Boy İşletmelerin en büyük sorunlarından biri olan bilgi eksikliğini gidermek, aynı zamanda KOBİ'lerin gelişimine, eğitimine, kendi aralarında bilgi paylaşımına ve iletişime katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.
 2. TEB KOBİ TV'nin KOBİ'lere faydaları nelerdir?
  Ekonomik yorumlardan sektör haberlerine, KOBİ’lere yenilikçi tavsiyelerden pazarlama ve satış bilgilerine, iş dünyasına ait görüşlerden oda başkanları ve işletmelerle yapılan röportajlara kadar kapsamlı, bir o kadar da bilgilendirici yayın akışı ve KOBİ’lerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitim videolarıyla ziyaretçilerine katkıda bulunmaktadır.
 3. TEB KOBİ TV'ye üye olmak için ne yapmak gerekir?
  Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan  ‘üye girişi’ link’ine tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurarak siteye üye olabilirsiniz.
 4. Haber video ile ilgili nasıl yorum yapabilirim?
  Video sayfasının altında yer alan ‘emoji’ler aracılığıyla -max. 3 emoji seçerek- haber hakkında puanlama yapabilir, daha sonraki girişlerinizde yaptığınız puanlamayı görebilirsiniz.
 5. Arama bölümü nasıl çalışır ve ne kolaylık sağlar?
  Arama yaparken sistem tarafından belirlenen tag'ler yani etiket kelimeler arasında arama işlemi yapılmaktadır. Bunun kullanıcıya sağladığı kolaylık ise daha odaklı ve daha hızlı sonuçlara ulaşmasını sağlamaktır.
 6. Üye girişi yaptıktan sonra Kontrol Paneli'nden hangi konularda faydalanabilirim?
  Kontrol Paneli içerisinden, üyelik bilgilerinizi görebilir, şifrenizi değiştirebilir, favori listenize ve yaptığınız yorumlara ulaşabilirsiniz.
 7. İzlediğim haber videosunu favorilerime nasıl ekleyebilirim?
  Programın altında yer alan link’lerden ‘ekle’ link’ini tıklayarak programı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz programları izlemek için ise sayfanın alt bölümünde yer alan favorilerim link’i tıklandığında açılan üye sayfasından eğer üye değilseniz formu doldurup üye olarak veya daha önceden üye olduysanız üye şifrenizi giriniz. Buradan sonra karşınıza çıkacak hesabınız sayfasından favorilerime tıklayınız. Açılan favorilerim sayfasından programları izleyebilirsiniz.
 8. Paylaş link'i ne işe yaramaktadır?
  Bu link'e tıkladığınızda arkadaşlarınıza izlediğiniz haber videoyu tavsiye edebilirsiniz.
 9. Yeni eklenen haber videoları nasıl takip edebilirim?
  RSS teknolojisi ile siteye yeni eklenen videoları her zaman kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylece TEB KOBİ TV sitesini ziyaret etmediğiniz zamanlarda siteye eklenen yeni videoları da görebilir ve ilginizi çeken konuların videolarına daha kolay ulaşabilirsiniz.
 10. TEB KOBİ TV videolarımı bilgisayarıma nasıl indirebilirim?
  TEB KOBİ TV'de video oynatıcının altında yer alan indirme simgesine tıklayarak videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 11. TEB KOBİ TV uzmanlarına nasıl soru sorabilirim?
  Uzmanlarımıza soru sorabilmek için öncelikle TEB KOBİ TV üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra gerek anasayfadan, gerekse uzmanlar sayfasından soru sormak istediğiniz uzmanı seçip karşınıza çıkan pop-up kutusundan sorunuzu gönderebilirsiniz.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×