Yasal Uyarı

TEB KOBİ TV

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan TEB sorumlu değildir.

TEB üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. TEB, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı TEB tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TEB’e aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, markalar, patent, entelektüel ve diğer fikri mülkiyet hakları bankamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Bankamızın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Sitemizde yer alan her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikleri, yazı, fotoğraf, ses ve video malzemeleri (“Bilgiler”) herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. TEB’e ait bu Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Söz konusu Bilgiler bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi ve kuruluşlardan temin edilmiş olup, TEB tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan Bilgiler’in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu Bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. İnternet sitesindeki Bilgiler’deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler’e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı TEB sorumlu değildir.

İşbu internet sitesini kullanarak video izlediğinizde kendi Facebook hesaplarınızda aktiviteleri görüleceğini, videolar ile ilgili yaptığınız yorumların, TEB KOBİ TV video detay sayfalarında görülebileceğini, tavsiye etmeniz durumunda videolara dair bilgiler ‘etkinlikler’ alanında TEB KOBİ TV video detay sayfalarında görülebileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.

TEB, sayfanızda yer alacak yorumlara ait marka resmi sosyal medya hesaplarına yönelik hakim filtreleme kuralları uygulama hakkını ve gerekli izlemeyi yaparak takip sonrası bir gün sonra uygun gördüğü yorumları sayfaya yansıtma hakkını saklı tutar. (Herhangi bir küfür, tehdit, ırk ve cinsiyet ayrımcılığına yönelik vb)

TEB Kobi TV sayfasına ve/veya TEB internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×