Kanunla Belirlenen Tavan Miktarı Aşılarak Kıdem Tazminatı Ödenebilir mi?

Kanunla Belirlenen Tavan Miktarı Aşılarak Kıdem Tazminatı Ödenebilir mi?

7.574 izlenme

07.07.2009 tarihinde eklendi

Kanunla Belirlenen Tavan Miktarı Aşılarak Kıdem Tazminatı Ödenebilir mi? Kıdem tazminatı tavanı üzerinde ödeme yapılması halinde ceza uygulaması kalktı mı? Eski iş kanunun 14. maddesi haricinde tüm maddeleri yeni iş kanununda kaldırılınca, kıdem tazminatıyla ilgili cezayı düzenleyen madde de kalkmış oldu. İşte yeni halin ayrıntıları...
Konuşmacılar

Sezgin Özcan | Sosyal Güvenlik Uzmanı

Daha fazla göster
Aşağıdaki kodu sitenize yapıştırarak video'yu sitenizde oynatabilirsiniz.

Buradaki linke tıklayarak video'yu indirebilirsiniz.

Video'yu bilgisayarınızda oynatabilmeniz için .mp4 veya .flv uzantılı videoları çalıştıran bir video oynatıcısına sahip olmanız gerekmektedir.

Yorumlar

KOBİ dünyasındaki yenilikler ve gelişmelerle ilgili düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

×